20 dollars

zarabiaj

czwartek, 28 kwietnia 2011

Najczęstsze modowe grzechy

Chodząc ulicą mam okazję oglądać wielu ludzi. Jedni są ubrani lepiej, drudzy gorzej. Poniżej przedstawiam listę modowych błędów, które są niewybaczalne:

1. Za małe ubrania - metki ubrania i tak nikt nie widzi, a widok fałdek i wałeczków nie jest zachęcający.
2. Ubieranie skarpetek do sandałów - nie, nie i jeszcze raz nie! Sandały ubieramy, gdy jest nam gorąco, więc po co jeszcze te skarpety?
3. Rajstopy do sandałków lub butów peep toe - takie buty nosimy na gołą stopę. Jeśli chcemy założyć rajstopy, wybieramy pełne buty.
4. Odsłonięty brzuch - nie jest to ani modne, ani ładne, szczególnie, gdy nie ma się co pokazywać.
5. Błysk od stóp do głów - jeśli chcemy założyć coś złotego lub srebrnego, niech będzie to jeden element stroju. W przeciwnym razie będziemy wyglądać jak choinka. Umiar dotyczy także noszenia biżuterii.
6. Za dużo kolorów naraz - gdzieś słyszałam powiedzenie, że elegancka kobieta ma na sobie max. 3 kolory. I może coś w tym jest...
7. Wystające znad spodni stringi - to wcale nie jest sexy, to jest wręcz wulgarne. Facetom wcale się to nie podoba.
8. Białe kozaczki - może dałoby się je przeżyć, gdyby pojawiły się w ciekawej stylizacji. Jednak najczęściej występują w zestawie z krótką mini i obcisłą bluzeczka. Niestety...
9. Mieszanie stylu eleganckiego ze sportowym - niedopuszczalne jest zakładanie japonek czy adidasów to ołówkowej spódnicy, czy też założenie szpilek do spodni dresowych.
10. Łączenie wzorów - dozwolony jest jeden wzór. Gdy założymy górę w paski, a dół w kratkę możemy wyglądać śmiesznie.
11. Spodnie rurki przy masywnej figurze - niestety ten fason spodni nie wygląda dobrze na takiej figurze. Lepiej pokombinować z innymi rodzajami.
12. Dużo jaskrawych kolorów - aż nie da się na to patrzeć. Nie przesadzajmy z ostrymi kolorami!
13. Podróbki - kupowanie ich nie świadczy o dobrym guście.
14. Poduszki w barkach - jeśli masz szerokie barki nie poszerzaj ich jeszcze bardziej.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz