20 dollars

zarabiaj

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Błyskawiczny make-up

Napewno każdej z nas zdarzyło się zaspać do pracy czy szkoły (mnie także:)). Nie musimy jednak w takiej sytuacji rezygnować z makijażu, lecz ograniczyć go do niezbędnego minimum. To wystarczy, by pokreślić naszą urodę.

Jest kilka takich kosmetyków, które pozwalają szybko wykonać makijaż. Kobieta powinna zawsze mieć je w torebce. Jednym z nich jest krem z podkładem, który jednocześnie nawilży i ujednolici koloryt skóry. Niedoskonałości zatuszuj punktowo korektorem i ewentualnie lekko oprósz twarz pudrem. Podkład w kompakcie będzie szybszy w użyciu niż ten płynny.

Jeśli zależy ci na czasie, zrezygnuj z różu do policzków lub użyj tego w musie. Szybko się rozprowadza i ładnie stapia ze skórą, więc lekkie niedociągnięcia nie będą widoczne. Różu możesz także użyć zamiast cieni do powiek.

Jeśli masz wyraziste spojrzenie, pomaluj rzęsy czarnym tuszem. Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić oko, nie baw się cieniami, lecz obrysuj szybko oko kredką w dowolnym kolorze i rozetrzyj. Tak rozmazana kreska wyglada bardzo kusząco.

Nakładanie pomadki zajmuje sporo czasu, dlatego lepiej użyj błyszczyka. Przy bezbarwnym błyszczyku nikt nie zauważy, że usta nie są dokładnie pomalowane. Możesz także użyć balsamu do ust.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz